نخستين مدرسه راهنمايي هوشمند استان سمنان در مهديشهر راه اندازي شد

با مشارکت 85 درصدی خیرین و اولیای دانش آموزان ، آموزشگاه راهنمایی آیت الله کاشانی مهدیشهر به جمع مدارس هوشمند پیوست .

مهدی مستخدمین حسینی مدیر آموزشگاه راهنمایی آیت الله کاشانی مهدیشهر الگوی مدرسه هوشمند را موفقیت آمیز خواند و گفت : با درک اهمیت موضوع و آگاهی از تاثیر شگرف استفاده از فن آوری نوین در انتقال مفاهیم آموزشی ، با مشارکت خیرین و اولیای دانش آموزان ، 85 درصد از بودجه مورد نیاز را تامین و با جذب 15 درصد باقی مانده از محل اعتبارات آموزش و پرورش شهرستان مهدیشهر ، نخستین مدرسه راهنمایی هوشمند استان سمنان را در این آموزشگاه راه اندازی کردیم .

وی ادامه داد : تعداد ۶ کلاس درس به رایانه و دیتا پروژکتور مجهز شده  و دانش آموزان دروس خود را به شیوه ای نوین و با استفاده از نرم افزارهای آموزشی فرا می گیرند . مدیر اولین مدرسه راهنمایی هوشمند استان سمنان ویژگی این مدل آموزشی را برانگیختن قوه تخیل دانش آموزان و تقویت قوه استنباط آنان در حل مسائل درسی عنوان کرد .

مستخدمین همچنین از راه اندازی نخستین وبسایت آموزشی مدیریتی مدارس راهنمایی استان در آموزشگاه آیت الله کاشانی به نشانی  www.parniansis.com خبر داد و ارسال پیامک های مشاوره ای ، اعلام نمرات و اعلام آخرین وضعیت آموزشی و پرورشی دانش آموزان به اولیا را از جمله خدمات این وبسایت خواند .

گفتنی است راه اندازی مدرسه هوشمند در این آموزشگاه بالغ بر یکصدو ده میلیون ریال هزینه داشته و مدرسه آیت الله کاشانی مهدیشهر بعد از دبیرستان تیزهوشان و شاهد پسرانه و دخترانه سمنان ، چهارمین مدرسه هوشمند در استان سمنان است .

منبع:مهدیشهر نیوز


موضوعات مرتبط: 3- مدارس هوشمند در تهران و سنگسر

تاريخ : شنبه ۳۱ اردیبهشت۱۳۹۰ | 17:0 | نویسنده : عباسعلی نیک فرجام |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.